logo

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się
firmą!

Doświadczenie

Firma ARMITO zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym.

 Na przestrzeni lat wypracowaliśmy wraz z naszymi partnerami relacje pozwalające na świadczenie usług transportowych oraz wspomagających transport na najwyższym poziomie, dbając o zapewnienie pełnego profesjonalizmu na wszystkich etapach planowania oraz realizacji każdego zlecenia.

Działalność

Jesteśmy firmą nastawioną na rozwój i wdrażanie najnowocześniejszych rozwiązań w celu realizacji naszych zadań. Zadania wykonywane przez naszą firmę wykraczają znacznie poza standardowe pojęcie transportu i spedycji. Nasze usługi transportu oraz spedycji kontenerowej pozwalają na realizację zarówno eksportu jak i importu z każdego kierunku geograficznego.

"Do wielkich osiągnięć przez trudności"

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy kadrę specjalistów. Wszechstronność, pasja, doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam na realizację powierzonych nam zadań.  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań by współpraca przy przewozach międzynarodowych, kabotażowych oraz spedycji kontenerowej odbywała się bez żadnych przeszkód. 

 

Podczas realizacji naszych zadań pozostajemy z Państwem w kontakcie 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, by zapewnić prawidłowy przebieg całego procesu.

 

Stałe relacje z naszymi klientami pozwalają nam wierzyć, że praca jaką wykonujemy na co dzień jest nasza najlepszą wizytówką 

Zamów wycenę transportu

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mail!